AJ Group

AJ Group (Польща)
http://ajgroup.pl

Про компанію

AJ GROUP відноситься до тісної групи світових лідерів з виробництва професійного непромокаючого одягу. Компанія має давні традиції в розробці і виробництві непромокаючого одягу і всіх її професійних елементів. З метою безпеки, ергономіки і зручності використання AJ GROUP розробляє технології для виробництва кращих матеріалів для виробництва одягу, які можуть використовуватися в якості засобів індивідуального захисту в різних умовах: в промисловості, на відкритому грунті, для комунальних служб, а також для судноплавства та рибальства.

Марки PROS, AQUAPROS, GLOSBE і FISHARP – це високоякісний спеціалізований водонепроникний одяг, створений для найвимогливіших професійних користувачів. Наші колекції включають куртки, пальто, штани, плащі та безліч інших товарів для багатьох галузей та послуг. Продукція AJ GROUP – це захисний одяг, виготовлений ​​з матеріалів з покриттям вищої якості, натуральної сировини та добавок, які відповідають усім діючим стандартам.

Процеси безперервного поліпшення якості сировини та технологій виготовлення в лабораторіях з наступним ретельним тестуванням готової продукції в дуже складних умовах принесли нові рішення в області водостійких матеріалів. Основні тканини, представлені на світових ринках, включають групу тканин з ПВХ-покриттям – Plavitex. Інші тканини є високотехнологічними і привабливими в використанні серіями: Aquaproof, Opalo, Flyer-Tex, Provendex, Seal Skin і Rubber.

Спеціалізований непромокаючий одяг відповідає всім сучасним стандартам (з точки зору антистатичних властивостей, видимості, вогнестійкості, стійкості до кислот і лугів і багатьом іншим). Всі наші захисні засоби мають маркування СЕ. Наша продукція виробляється на заводах, розташованих в Європейському Союзі. Наш брендовий одяг доступний на багатьох європейських і світових ринках.