ASD Systems

ASD Systems (Польща)

https://asdsystems.pl/en/

ASD Systems – польський виробник інноваційних вендінгових пристроїв. Наша місія – оптимізувати управління запасами в компаніях наших Клієнтів за допомогою наших оригінальних, повністю автоматизованих торгових автоматів.

Наші автоматизовані пристрої забезпечують складування товарів для окремих осіб і призначені для всіх типів товарів, включаючи засоби забезпечення безпеки (ЗІЗ), інструменти, допоміжні матеріали, канцелярські товари та витратні матеріали – все, що створює витрати в виробничих компаніях і має контролюватися.

Як пристрої ASD Systems, так і програмне забезпечення IDS виробляються та розробляються в нашому головному офісі в Бельсько-Бяла. Наші ноу-хау, отримані при реалізації різних проектів програм для автоматичного розповсюдження, гарантують вибір і впровадження найбільш ефективних рішень.

Результат – усунення простоїв  та економія до 50%.

Цілодобова доступність – товари можна забрати незалежно від часу роботи складу.

Запаси під контролем – скорочення запасів і ретельний моніторинг потоку продукції.

Скорочення споживання продукції до 50% – завдяки повному контролю над процесом розподілу і можливості встановлювати індивідуальні обмеження для кожного співробітника.

Негайне створення звітів – можливість створювати списки перехресних посилань, корисні для відділів закупівель, безпеки праці, контролю та бухгалтерії.

Спрощення поставок – постійний доступ до поточного рівня запасів.

Економія часу – мінімізація часу, необхідного для збору продуктів співробітниками.

Без помилок – доступ до кожного продукту призначається окремим співробітникам залежно від відділу.