Canis

CANIS SAFETY a.s. (Чехія)

www.canissafety.cz

CANIS SAFETY a.s. – провідний чеський імпортер, виробник та дистриб’ютор засобів індивідуального захисту та інструментів, що забезпечують безпеку та гігієну праці.

Компанія була заснована в 1993 році братами Яромір та Іржі Ратай. У 2003 році ми стали акціонерним товариством CANIS SAFETY a.s. і ми маємо майже 2 мільярди обороту.

Наша стратегія продажу орієнтована на роздріб і оптовий продаж, у нас є мережа відділень продажу по всій Чехії (Злін, Опава, Петрвальд, Острава, Острава-Маріанські гори, Острава-Вітковіце, Тринець, Хавіров, Глуцин, Оломоуц, Брно-Кренова, Брно-Віденська , Jihlava, Пардубіце, Чеське Будейовіце, Прага, Ліберець, Яблонець над Нісоу, Усті над Лабем, Плзень, Прибрам, Кладно, Колін), філії продажу в Словаччині (Кошице, Братислава, Прешов) та оптом безпосередньо з центрального логістичного комплексу в Петрвалді із складом 20000 м². Нещодавно, через скорочені терміни доставки та всебічне покриття замовлень, ми відправляємо товари покупцям з Чехії, Словаччини та Польщі безпосередньо з центрального складу.

Наш асортимент включає робочий одяг, робоче взуття, рукавички, спецодяг для захисту на висоті, захист очей, захист слуху, одяг для голови та відпочинку. Ми користуємося багаторічним досвідом прямого імпорту товарів з азіатських країн, розробляємо та виробляємо власний асортимент дозвілля та роботи під торговою маркою CXS.

Щороку ми підтверджуємо систему якості сертифікацією згідно з ČSN EN ISO 9001: 2015.

Наша мета – запропонувати клієнту широкий асортимент, комплексні супутні послуги, професійний підхід і перш за все продавати якісну продукцію за неперевершеними цінами.