Cofra

COFRA (Італія)
http://www.cofra.it/en

Компанія Cofra була заснована в 1938 році фабричним робітником Руджеро Кортелліно, який вирішив створити свій власний бізнес в Італії в місті Барлетта. Спочатку він відкрив маленьку взуттєву майстерню, в якій для виготовлення взуття застосовувалися матеріали, використовувані для військових: верх черевиків виконувався з матеріалу для військової форми, а підошва – з гуми для військових автомобілів (вантажівок). На місцевому ринку продавалося до 10 пар взуття на день.

У 1950 році Руджеро Кортелліно дав офіційну назву своїй фірмі – Cortelgomma і поставив чітку мету – виробляти і продавати робочі чоботи і черевики. Виробництво збільшилось до 2000 пар взуття на день, а продаж випускаємого взуття поширився по всій Італії.
У 1970 році бренд Cortelgomma був перейменований в COFRA. В умовах підвищення ринкового попиту на інші види спеціалізованого взуття було прийнято рішення розширити виробництво, а саме фірма стала випускати ще і спортивне взуття.

У 1997 році компанія Cofra стала першим італійським виробником взуття, що отримав UNI EN ISO 9001 сертифікат якості, що означає, що компанія дотримується передових методів виробництва і якості виготовлення спеціалізованого взуття.

7

В даний час керує і управляє компанією син Руджеро Джузеппе Кортелліно. Фірма виробляє 15 000 пар взуття на день і має до 350 співробітників, що працюють в різних відділах: маркетингу, проектування, виробництва та наукових досліджень.
Компанія володіє фізичними і хімічними лабораторіями, щодня тестуючими розроблені взуттєві деталі і нові моделі. Особлива увага приділяється тестам на повітряпроникливість, рівень кислотності матеріалів (pH), водопроникливість і опору стирання.
У хімічній лабораторії проводяться експерименти з новими видами підошов, якими в майбутньому будуть комплектуватися нові моделі спецвзуття. Фахівці тестують еластичність, вагу, м’якість і конструкційні особливості, також опору стирання, високих і низьких температур.
Фахівці з фізичної лабораторії перевіряють придатність захисних підносків з різних матеріалів: алюмінію, сталі або композиційних сплавів.

Водовідштовхувальна шкіра, «дихаючі» текстильні тканини, антипрокольна устілки – одні з основних переваг даної марки. Моделі спецвзуття від Cofra мають підвищену стійкість до стирання і підходять для використання в різних робочих сферах.