Filter Service

Filter Service (Польща)

http://www.filter-service.eu/pl/

Filter Service є виробником висококласних засобів захисту дихальних шляхів і сучасних фільтруючих матеріалів. Завдяки особливій турботі про високу якість продукції та помірними цінами Filter Service став одним з провідних європейських виробників фільтруючих напівмасок.

Компанія є лауреатом багатьох престижних конкурсів, а численні нагороди та відзнаки галузевих виставок підтверджують її досягнення. Filter Service виготовляє кожну пропозицію відповідно до потреб клієнтів і конкретних посад. У той же час, компанія постійно розширює свою пропозицію товарів для забезпечення техніки безпеки та гігієни праці. Крім високоякісних товарів, компанія також пропонує своїм клієнтам консультаційну підтримку в області підбору засобів захисту дихальних шляхів, в тому числі, за допомогою презентацій продукції.

Компанія Filter Service займається виготовленням, проектуванням і лабораторними випробуваннями засобів захисту дихальної системи. Filter Service також є виробником високоякісних фільтруючих матеріалів, що застосовуються як при сухій, так і при вологій фільтрації. Завдяки залученості в наукові дослідження і міжнародного співробітництва компанія стала незаперечним лідером в області технології фільтрації. Безпосереднім результатом наукового співробітництва є інноваційні конструкторські рішення фільтруючих напівмасок і фільтруючі матеріали новітнього покоління. Безперервне прагнення до підвищення якості продукції та її вдосконалення – це мета, яка стоїть перед компанією з самого початку її існування.

Filter Service прагне бути серед передових фірм у своїй галузі, має намір цього досягти шляхом поставки виробів найвищої якості, за конкурентними цінами і завжди вчасно, а також постійно удосконалюючи дії, пов’язані з захистом навколишнього середовища і забезпечуючи відповідний рівень безпеки та гігієни праці працюючого персоналу, і дій, сприятливих для суспільства.

Цілі і місія компанії:

Поставка на ринок товарів виключно найвищої якості.

Моніторинг відповідності виробів, середовища і безпеки праці вимогам чинного законодавства.

Впровадження нових інноваційних технологій, що забезпечують поліпшення у впливі на навколишнє середовище і безпеку праці.

Збільшення рівня продажу та розширення асортименту вироблених виробів.

Забезпечення того, щоб робота компанії не приводила до професійних захворювань і травм співробітників, партнерів, сусідів, клієнтів і третіх осіб.

Підтримка і вдосконалення інтегрованої системи управління шляхом забезпечення відповідних засобів для її розвитку.