Peter Greven Physioderm

PETER GREVEN (Німеччина)
http://www.pgp-hautschutz.de/

Протягом більше 100 років: Здорова шкіра – впевнена робота
Компанія Peter Greven пройшла шлях розвитку від виробника мила до сучасного та багатостороннього підприємства з виробництва засобів по захисту шкіри.

3

ФІЗІОДЕРМ

4

Фізіодерм – мій захист шкіри
Фізіодерм – це провідна програма в галузі професійного захисту шкіри. Вона включає в себе продукти для захисту шкіри, для її очищення та живлення, а також дозатори.
Захист шкіри – це покликання компанії. В якості компетентних партнерів вони допомагають різним підприємствам забезпечити своїх співробітників кращими засобами захисту, очищення та догляду за шкірою. При цьому їх компетентність і клієнтський сервіс стоять на першому місці.
Дослідження, розвиток і виробництво здійснюється за допомогою найсучасніших засобів і новітньої техніки. Продукти виготовлені на основі стандартів DIN EN ISO 9001:2000 та GMP (Good Manufacturing Practice).
Розробка нових продуктів та постійне вдосконалення вже існуючих здійснюється не тільки для поліпшення їх дії та переносимості шкірою. З Фізіодермом Ви купуєте чудовий сервіс і видатні продукти для здоров’я шкіри Ваших співробітників.

GREVEN

5

Захист шкіри – наша професія!
Для компанії Peter Greven Physioderm захист шкіри є традиційною сферою діяльності. Більше 85 років компанія займається розробкою та виготовленням високоякісних продуктів, застосування яких дозволяє людині мати чисту й здорову шкіру.
Компанія пропонує комплексну систему ефективної профілактики професійних захворювань шкіри. Концепція Петер Гревен по захисту шкіри повністю відповідає всім вимогам щодо захисту шкіри практично у всіх сферах промисловості.

LINDESA

6

Збалансована серія з трьох продуктів – захист, очищення та догляд
У серії Lindesa – три продукти. Брудовідштовхуючий крем для захисту шкіри від маслорозчинних робочих середовищ, паста для очищення шкіри після роботи і регенеруючий крем із справжнім бджолиним воском, крем також підходить для захисту від водорозчинних робочих середовищ і дійсно хороший для догляду за втомленою шкірою.