Pezzol

Pezzol (Італія)

www.pezzol.com

«Pezzol Industries» заснована в 1947 році в Барлетта  Джузеппе П’яццолли. Італійські майстри шкіряної справи були одними з перших, хто використовував свої навички в створенні захисного взуття для промислового використання, і в 1950 році Джузеппе П’яццолла визнавши цінність цих навичок, впровадив їх у створення взуттєвої компанії Pezzol Industries.

Початковий ремісничий характер незабаром змінився, і починаючи з 1960-х років він придбав промислові сліди і розміри.

Сьогодні ключовою формулою ідентичності Pezzol є повне вираження концепції «Зроблено в Італії», яка нерозривно поєднує традиції та інновації.

Знання ремісників вдосконалюють продукт, створений з використанням самих сучасних технологій, а розумові здібності рук дають чутливість і емоції до виробничих процесів.

До цього високого рівня ноу-хау додається ретельне дослідження матеріалів і технологічних рішень з ідеальним прагненням до досконалості, в якому беруть участь всі підрозділи компанії.

Протягом багатьох років розроблявся  цей ДНК Pezzol, який знаходить максимальний синтез в лінійному дизайні продуктів, з максимальною технологічною цінністю і інноваціями, для захисту кінцевого споживача, в абсолютному дотриманні діючих норм і міжнародних стандартів.