Plum

Plum (Данія)

http://plum.dk/

Plum – компетентний партнер

Plum A / S є сімейним підприємством з історією, що йде корінням в 1860-і роки. Уже понад 50 останніх років фірма займається розробкою і створенням ефективних і дружніх до користувача засобів гігієни рук. Останні 20 років фірма створює також передові засоби першої допомоги, що сприяють підвищенню безпеки робочих місць. Фірма поставляє свої вироби широкому колу споживачів в промисловості, сільському господарстві, будівельному секторі та охорони здоров’я.

Завдяки тісній співпраці з лікарями-дерматологами, службами охорони праці і фахівцями з техніки безпеки Plum протягом ряду років розробляє вироби, що поєднують в собі м’якість впливу на шкіру і високу ефективність.

Якість продукції та екологічна безпека виробництва є для компанії найвищими пріоритетами. Так само як і гарне обслуговування клієнтів і партнерів. Саме тому вирішили ввести систему контролю якості за міжнародним стандартом GMP (Good Manufacturing Practice – Належна Виробнича практика) і отримати екологічну сертифікацію виробництва за стандартом ISO 14001.

Після більш ніж тридцятирічного періоду виробництва і продажу своєї продукції в приміщенні старовинного маєтку в центрі міста Ассенс, компанія в 2004 р переїхала в сучасну виробничо-адміністративну будівлю площею 7300 м2. на вулиці, що носить ім’я засновника фірми Фредеріка Плума.

Зараз в компанії зайнято приблизно 95 чоловік, включаючи працівників центрального відділення, дочірніх фірм в Німеччині та Угорщині, а також представництв в Норвегії,  Швеції та  Франції.

Місія

Головні завдання:

– задовольняти потребу в безпечних і ефективних засобах очищення і захисту шкіри на робочих місцях

– задовольняти потребу в надійних і ефективних засобах першої допомоги

– використовувати знання і досвід в бізнесі

– розробляти, виробляти і продавати високоякісну продукцію

Ідеологія

Бути кращими серед тих, хто забезпечує робочим хороші і безпечні умови виробництва.

Назва і логотип фірми повинні асоціюватися зі здоров’ям рук і очей, а також такими поняттями, як найвища безпека, якість, новаторство і надійність.

Якість і екологічна безпека – головні пріоритети.