Про нас

ТОВ « Захист ЛТД » є однією з найбільш перспективних компаній в сфері промислової безпеки та охорони праці ринку України, яка динамічно розвивається завдяки використанню передових технологій в обслуговуванні клієнтів компанії і проведення активної реклами і маркетингової політики . Наша компанія бере участь у виставках , тендерах , семінарах , тренінгах України і Європи .

Компанія «Захист ЛТД» є виробником спецодягу, а також дистриб’ютором провідних світових виробників засобів індивідуального захисту, спецвзуття та спецодягу, таких як Filter Service (Польща), Cofra (Італія), AJ Group (Польща), Bolle Safety (Франція), CANIS SAFETY a.s. (Чехія), Moldex (Німеччина), Vizwell (Китай), Pezzol (Італія), PALIŪTIS (Литва), SECURA B.C. Sp. z o.o. (Польща), Spirale s.r.l. (Італія), захисних кремів Peter Greven Physioderm (Німеччина) та засобів першої допомоги при травмах очей, для обробки порізів і ран PLUM (Данія), а також автомати для видачі і збору ЗІЗ ASD Systems (Польща).

Ми раді запропонувати Вам збалансований високоякісний асортимент продукції за самою конкурентною ціною на ринку та впевнені, що знайомство з нашою компанією стане початком плідної співпраці, заснованої на взаєморозумінні та взаємовигідних інтересах.

Завдання, складові, стратегія

Завдання
Становлення культури праці в Україні, її охорона, бажання і уміння нашого споживача захищати себе не лише на виробництві, але і в побуті – одне з першочергових завдань сьогоднішнього дня.

Складові
Постійне вивчення потреб користувачів ЗІЗ, прагнення допомогти у вирішенні їх проблем , забезпечити їх сучасними інноваційними продуктами і постійне самовдосконалення – головні складові в роботі ТОВ « Захист ЛТД » .

Стратегія

стратегия

 

Саме принцип клієнтоорієнтованої стратегії в розвитку ТОВ « Захист ЛТД », виявлення і задоволення потреб користувачів ЗІЗ, впровадження нових технологій , злагоджена робота колективу і високий рівень професіоналізму працівників стали запорукою успішного розвитку і конкурентних переваг компанії на ринку України .