Spirale

Spirale (Італія)

https://www.spirale.it/

Заснована в 1975 році завдяки волі та підприємливості свого засновника, Spirale як і раніше продовжує політику поєднання якості і стилю «Зроблено в Італії» з технологічними інноваціями, які роблять її провідною компанією в взуттєвій галузі в усьому світі.

Spirale – це компанія, що спеціалізується на виробництві  литтєвого  формованного  взуття та черевиків з ПВХ, термопластичних та нітрильних чобіт як для відпочинку, так і для професійного використання, пов’язаного з безпекою на роботі. Протягом багатьох років компанія продовжувала розширюватися, в тому числі за рахунок великих придбань, збільшуючи як асортимент продукції, так і загальні виробничі потужності.

З тих пір Spirale group завжди була в стані поєднувати використання передових технологій і стильних, модних дизайнів і кольорів, не забуваючи про ретельний і постійний аналіз подій в області екології та збереження навколишнього середовища.

З моменту свого заснування Spirale схвалює використання екологічно стійких рішень в своїх виробничих процесах, постійно вкладаючи кошти в випробування і дослідження, що дозволяють використовувати екологічно чисті та перероблені матеріали. Також для роботи і безпеки використання ексклюзивних матеріалів і патентів роблять черевики для професійного використання унікальними і цінними як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.